Samsung Galaxy Y - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Samsung Galaxy Y, znany także jako "Young" znalazł się wraz z modelem Ace i Mini w puli telefonów, które miały skutecznie odciąć kupony od sukcesu flagowego telefonu koreańskiego producenta - Samsunga Galaxy S. Czego można się spodziewać po odchudzonym Galaxy dla "młodych i dynamicznych?"

Czy przeciętne podzespoły i rozpoznawalna nazwa wystarczą, aby zastąpić "młodzieży" prawdziwego smartfona przynajmniej na początku kariery? Na to pytanie odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Samsungu Galaxy Young. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Zgodnie ze specyfikacją producenta telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3, a w środku znajdziemy procesor BCM21552 o taktowaniu 832 MHz, 384MB pamięci RAM oraz 512MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia do 32 GB, a także wyświetlacz TFT QVGA o przekątnej 3,0 cala i 2 magapikselowy aparat fotograficzny.

Dostępność

Samsunga Galaxy Y próżno szukać u polskich operatorów sieci komórkowych. Model ten znajduje się wyłącznie w ofercie t-Mobile, ale nosi znamię "chwilowo niedostępnego". Kiedy jednak jest, według informacji na stronie internetowej operatora, kosztuje nawet 1 złoty.

Co innego w sklepach internetowych. Galaxy Y S5360 znajduje się na stanie praktycznie każdego sklepu, a jego cena rozciąga się od około 400 złotych do ponad 600 złotych. Chcąc kupić telefon w serwisach aukcyjnych musimy być przygotowani na wydatek rządu 300 złotych, jeśli interesuje nas nieużywany egzemplarz.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Samsung Young .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 3 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: