Sony P - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o tablecie

Tablet Sony P to kompaktowe urządzenie wyposażone w dwa powiązane ze sobą dotykowe wyświetlacze o przekątnej rzędu 5,5 cala każdy. To nie pierwsza na świecie próba stworzenia dwuekranowego tabletu, ale pierwszy raz za sprawę wzięło się Sony. Czy tym razem koncepcja odniesie sukces?

Zaletą tabletu Sony P SGPT211PL może być z pewnością fakt, że świetnie sprawdza się jako urządzenie do pracy, ale czy rozdzielone ekrany są równie wygodne podczas grania albo oglądaniu filmów?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony P. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Urządzenie Sony P wydaje się być ze wszech miar wyjątkowe. Sama kopertowa formuła, dwa dotykowe wyświetlacze o przekątnej ponad 13 cm każdy (1024x480px) i zainstalowany wewnątrz procesor Tegra 2 o taktowaniu 1 GHz, przykryty systemem operacyjnym w postaci Androida 3.2 czyni zeń tablet naprawdę szczególny.

Dostępność

W sklepach internetowych tablet Sony P kosztuje około 2400 złotych. Tyle samo przyjdzie nam zapłacić jeśli zdecydujemy się na zakup tabletu w serwisach aukcyjnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu Sony P .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: