Tracer OVO - 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem tabletu z Carrefour

Tracer OVO, czyli sławny tablet z Androidem 4.0 dostępny w sieci sklepów Carrefour za jedyne 449 złotych. Ile jest wart i jak wygląda Android 4.0 na tanim tablecie?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o tablecie Tracer OVO. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

W rzeczywistości tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3.4, ale producent kusi możliwością dokonania bezproblemowej aktualizacji do wersji 4.0 - IceCream Sandwich. Ponadto, jak wynika ze specyfikacji producenta, wewnątrz znajduje się procesor Cortex A8 o taktowaniu 1,5GHz, 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, 7 calowy wyświetlacz 800x480 pikseli, 0,3Mpix aparat fotograficzny, oraz moduł WiFi/n.

Początkowo Tracer OVO sprawia dość dobre wrażenia. Obudowa wydaje się dopracowana, a kamera - choć niewielka - jest na swoim miejscu. Jak długo jednak utrzyma się to dobre wrażenie i czy obietnica kupienia taniego tabletu z lodową kanapeczką warta jest 449 złotych? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Tablet Tracer OVO dostępny jest w sieci sklepów wielkopowierzchniowych Carrefour za kwotę dokładnie 449 złotych. Urządzenie zyskało natomiast rozgłos na fali przedkomunijnych promocji, w których znalazł się także legendarny biedronkowy GoClever Tab A73 .

Jeśli zdecydujemy się na zakup tabletu Tracer OVO w sklepach internetowych lub serwisach aukcyjnych musimy przygotować się na wydatek... około 500 złotych. Urządzenie nie jest zbyt popularne i próżno szukać go poza murami hipermarketów.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu Tracer OVO .

Zobacz także:

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: