Motorola Motoluxe - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie Motoroli

Motorola Motoluxe to jeden z tańszych smartfonów, z tak zwanej "średniej półki". Najważniejszym wyróżnikiem telefonu nie są jednak mocne podzespoły, ale niewielka, oryginalna lampka. Czy to wystarczy?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie Motorola Motoluxe. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Jak wynika z informacji producenta, Motorola Motoluxe działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3. Obrazu dopełnia zamontowany procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 800MHz, układ graficzny Adreno 200, 512MB pamięci RAM, 1 GB ROM oraz bardzo gęsty 4 calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 480x854 pikseli.

Motorola Motoluxe wydaje się być dość solidnym telefonem z nutką wyjątkowości i za rozsądne pieniądze. Czy tak jest w rzeczywistości i co w ogóle oznacza Motoluxe? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Motorolę Motoluxe można dość okazjonalnie nabyć za 3 złote z abonamentem Orange na 79,90 miesięcznie, oraz za złotówkę w "ofercie urodzinowej" T-Mobile. Nie obędzie się jednak bez podpisywania umowy na raz z umową na 89,90 złotych miesięcznie. W zamian za to T-Mobile "gwarantuje najniższą cenę telefonu". U obu polskich operatorów aparat dostępny jest wyłącznie w kolorze czarnym.

Motoluxe bez większego problemu kupimy też w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych. Ile kosztuje? Jeśli zdecydujemy się na zakup Motoroli ze światełkiem musimy przygotować się na wydatek około 750 złotych w serwisach aukcyjnych i nawet o 300 złotych więcej w sklepach internetowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Motorola Motoluxe .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Motorola Motoluxe

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3.7 Gingerbread
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola Motoluxe

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: