Samsung Galaxy S III - 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem

Samsung Galaxy S III to najnowszy topowy model koreańskiego producenta. Czy spełnia pokładane w nim oczekiwania?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie Samsung Galaxy S III. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Przetestowaliśmy najnowszy telefon Samsung I9300 Galaxy S3. Z danych producenta wynika, że telefon działa w oparciu o system Android 4, czterordzeniowy procesor Cortex A9 o taktowaniu 1,4Ghz i 1GB pamięci RAM. Ponadto, w urządzeniu znalazło się także 16GB pamięci wewnętrznej, moduł WiFi/n, GPS/GLONASS i 8 mpix aparat fotograficzny. Jednym z najbardziej emocjonujących elementem telefonu jest jednak pokryty Gorilla Glass 2 SuperAMOLEDowy wyświetlacz o przekątnej aż 4,8 i bezprecedensowej rozdzielczości 1280x720 pikseli.

Galaxy S3 to ewidentna próba połączenia sukcesu modelu Galaxy Note z serią Galaxy S. Czy zamysł się powiódł i jak działa koreański odpowiednik apple'owskiego Siri? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Samsung Galaxy S III dostępny jest u wszystkich operatorów. U żadnego nie kosztuje jednak mniej niż 1000 złotych wraz z abonamentem. W Orange, z umową na 99,90 miesięcznie to kwota między 1359 a 1459 złotych; w T-Mobile 1399 złotych; 1499 złotych w Plusie; oraz aż 1599 złotych w Formule 4.0 w Play, lub 1179 złotych w pakiecie z umową All Inclusive Max na 95 złotych miesięcznie.

W sklepach internetowych cena S III zaczyna się od ponad 2500 złotych. Jeśli natomiast zdecydujemy się kupić telefon w serwisach aukcyjnych, uda nam się zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych. Cena S III zaczyna się bowiem od około 2100 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Samsung Galaxy S III .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski 11 opinii Porównaj ceny tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: