ZTE Light Tab 2 - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o tablecie

ZTE Light Tab 2. Tablet znany głównie z tego, że w okazyjnej cenie trafił do oferty jednego z polskich operatorów. Ile zatem wart jest chiński tablet w polskiej cenie?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o tablecie ZTE Light Tab 2. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Przetestowaliśmy tablet ZTE Light Tab 2. Według specyfikacji producenta wyświetlacz tabletu mierzy 7 cali a jego rozdzielczość to 1024x600 pikseli. Urządzenie działa w oparciu o system Android 2.3, 1,4GHz procesor Snapdragon i 512 MB RAMu, oraz 4GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB. Wewnątrz znajdziemy także aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2Mpix, z funkcją geotagowania, moduł AGPS, oraz WiFi/g.

Ile jest wart i czy kolejny 7 calowy tablet, nie oferujący żadnych innowacji ma w ogóle prawo bytu na polskim rynku? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Tablet ZTE Light Tab 2 dostępny jest wyłącznie w T-Mobile, z internetem mobilnym Blueconnect. W zależności od długości trwania umowy będzie nas kosztował złotówkę (na wstępie) oraz co miesiąc 49,90 złotych (umowa na 36 miesięcy) lub 59,90 złotych (umowa na 48 miesięcy).

ZTE Light Tab 2ZTE Light Tab 2 fot. T-Mobile

Jeśli zajrzymy do portali aukcyjnych okaże się, że ofert sprzedaży tabletu ZTE nie jest za wiele. Urządzenie możemy natomiast kupić już za około 500 złotych. Podobnie w sklepach internetowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu ZTE Light Tab 2 .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: