Asus Zenfone 6 - testujemy ładny, budżetowy phablet

Tanich i dobrych telefonów pojawia się na rynku coraz więcej, ale znalezienie phabletu poniżej tysiąca złotych nadal pozostaje wyzwaniem. Asus Zenfone 6 jest jednym z tych modeli, które ratują sytuację.

Asus Zenfone 6, smartfon z 6" wyświetlaczem w rozdzielczości 1280x720, dostaniemy za mniej niż 900 zł. Urządzeń w tym segmencie cenowym nie brakuje, ale mało które może się pochwalić tak dużym ekranem. To jest największy wyróżnik Zenfone 6, który sprawia, że ten smartfon staje się bardzo atrakcyjną propozycją. 

Fot. LJ

Aparat

Jakość zdjęć wykonywanych aparatem Zenfone'a o rozdzielczości 13 MP możemy uznać za naprawdę dobrą. W zestawieniu poniżej możecie zobaczyć, że wypada tak samo dobrze, co droższy Nexus 5, który do tego ma mniejszy wyświetlacz o przekątnej 5". Telefon Asusa plasuje się za to gorzej od Samsunga Galaxy A5, ale trzeba zauważyć, że ten drugi jest niemal dwa razy droższy od Zenfone'a 6.

Kliknij, by powiększyć

W skrócie, mamy tutaj do czynienia z solidnym telefonem, wykonanym z dobrej jakości materiałów, o dużym wyświetlaczu i dostępnym w bardzo atrakcyjnej cenie. Co prawda tego smartfona nie znajdziemy w ofercie operatorów, ale i tak warto zastanowić się nad zakupem.

Więcej zdjęć Asusa Zenfone 6 znajdziecie w naszej galerii TUTAJ >>>

Asus Zenfone 6 czarny w okazje.info

Więcej o: