Sprzedajesz na Allegro? Sprawdź, czy ci się opłaca

Manubia to serwis, przeznaczony dla sprzedawców na Allegro. Pozwala sprawdzać statystyki sprzedaży czy zainteresowanie kupujących danym produktem. Manubia przedstawia wyniki nie nasze, a konkurencji. Teraz serwis wprowadza nową opcję - wyliczanie kosztów ponoszonych przez sprzedawców.

O Manubii pisaliśmy już kilka razy , przypomnijmy jednak, na czym polega jej działanie. Serwis generuje raporty dotyczące wszystkich sprzedawców wystawiających swoje oferty na Allegro oraz eBay'u. Informacje na podstawie których tworzone jest zestawienie są dostępne publicznie - Manubia po prostu je zbiera i prezentuje odbiorcy raportu. Wiadomości, jakie można zdobyć dzięki Manubii to na przykład ilość i wartość sprzedawanych przez konkurenta przedmiotów.

Teraz serwis wprowadza kolejną usługę - obliczanie kosztów. Polega ona na oszacowaniu kosztów promocji aukcji oraz prowizji, którą trzeba będzie zapłacić.

Manubia jest serwisem płatnym - można skorzystać z 6 różnych typów abonamentów, które różnią się przede wszystkim liczbą sprzedawców, których można monitorować. Cena abonamentu wynosi od 59 zł do 439 zł na miesiąc.

Więcej o: