Zmień filmy na YouTubie z 2D do 3D - jednym kliknięciem

YouTube poinformował o wprowadzeniu nowych narzędzi, które mogą sprawić, że filmy na YouTube będą jeszcze ciekawsze. Między innymi możliwość konwersji materiałów wideo do 3D, oraz umieszczania w serwisie filmów dłuższych niż kwadrans.

Nowe narzędzie umożliwia konwersję z 2D do 3D za pomocą jednego kliknięcia. Podczas dodawania nowego materiału, po jego załadowaniu, wystarczy kliknąć w Edit Info a następnie wybrać 3D Video . Obraz powinien się przekonwertować do trzech wymiarów. Poprawne oglądanie będzie oczywiście wymagało użycia okularów. Przynajmniej w przypadku użytkowników, którzy nie posiadają urządzeń autostereoskopowych.

Druga zmiana w ramach serwisu to zniesienie ograniczenia długości filmów do 15 minut dla użytkowników z nieposzlakowaną opinią i kontem, które pozytywnie przeszło weryfikację. To w połączeniu z wprowadzonym niedawno zapisywaniem stanu załadowania materiałów pozwala na umieszczanie w serwisie filmów, bez obawy o niespodziewane przerwanie procesy w wyniku wydarzeń losowych.

Diablo 3 - graliśmy w nową legendę, widzieliśmy hit, zobacz go i ty>>

Więcej o: