Zbliżają się zmiany na Facebooku - będzie nowa Oś Czasu?

Nowe profile na Facebooku jakoś nie przekonały do siebie użytkowników. Sam Facebook znany jest z tego, że "wie lepiej", czego nam trzeba i bardzo rzadko przyznaje się do pomyłki. Wygląda jednak na to, że w przypadku Timeline Facebook zmienia zdanie - już teraz testowany jest nowy wygląd profilów użytkowników.

Na Timeline narzekało nawet ponad 50% osób . Jednak wkrótce wszystko może się zmienić. Jak informuje serwis Inside Facebook , wśród wybranej grupy osób trwają testy nowego wyglądu Osi Czasu. Co ma się zmienić?

Przede wszystkim Facebook zrezygnuje z wyświetlania naszych wpisów w dwóch kolumnach. Będą one wyświetlane wyłącznie w jednej kolumnie, tej po lewej stronie. Druga kolumna jednak nie zniknie - znajdą się w niej wszelkie informacje dotyczące naszej ogólnej aktywności, czyli na przykład polubione strony, wybrani znajomi, zdjęcia, itd. Prawa kolumna będzie węższa, lewa szersza (teraz obie mają taką samą szerokość).

Facebook potwierdza, że obecnie trwają testy nowego wyglądu Timeline. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy i kiedy odświeżona Oś Czasu trafi do nas wszystkich.

Więcej o: