Wiedźma Halloween jest dziś nowym doodlem od Google!

Z okazji dzisiejszego święta Halloween, czyli wigilii dnia Wszystkich Świętych (ang.: All Hallow's Eve) Google przygotował dla nas nowy doodle - tym razem jest to strrraszna wiedźma halloween!

Dzisiaj po wejściu na stronę wyszukiwarki Google, zamiast tradycyjnego logo firmy, ukaże się nam doodle z czarownicą, wykonany w stylu animacji poklatkowej. Zabawę zaczynamy od kliknięcia przycisku "play" i już po chwili wiedźma halloween zaczyna mieszać w kotle swoją nową miksturę. My możemy jej w tym pomóc wrzucając do środka dwa z czterech widocznych na ekranie składników: kości, czaszki, jabłka i niebieskiego płynu. W zależności od tego jaką wybierzemy kombinację, otrzymamy w efekcie inny rezultat. Wyniki naszych działań również reagują na najazd kursorem i kliknięcia myszą, więc zachęcam do eksperymentowania!

Od wczoraj Google dodaje do niektórych wyników wyszukiwania humorystyczne, halloweenowe wpisy. Również po kliknięciu w znajdującą się po prawej stronie dzisiejszego doodla lupę, otrzymamy min. żartobliwą notkę na temat wiedźm. Po więcej przykładów zapraszam do naszej galerii.

Więcej o: