Book Rage oferuje kolekcję książek Janusza Zajdla!

Tym razem w serwisie typu "płać ile chcesz" możemy kupić pakiet 6 ebooków wybitnego polskiego autora science-fiction Janusza Zajdla. To oferta, której nie możesz przegapić!

O polskim serwisie Book Rage pisaliśmy już wcześniej . Oferuje on możliwość zakupienia kolekcji ebooków za dowolną kwotę. Co więcej, samodzielnie rozdzielamy wpłacone pieniądze pomiędzy autora, Fundację "Nowoczesna Polska" a właścicieli serwisu. Możemy także uznać, że chcemy przeznaczyć 100% środków dla pisarza i w ten sposób nagrodzić jego pracę. Jako że Janusz Zajdel zmarł w 1985 roku, beneficjentami tej akcji będzie jego najbliższa rodzina.

Aktualna promocja będzie trwała tylko do 24 grudnia, a w pakiecie mamy niemal wszystkie powieści i bonusowo jeden zbiór opowiadań autora.

Janusz A. Zajdel nadal pozostaje jednym z najwybitniejszych polskich autorów science-fiction i często stawiany jest na równi ze Stanisławem Lemem, a w mojej prywatnej klasyfikacji walczy on o pierwsze miejsce z Adamem Wiśniewskim-Snergiem. Z kolei od 1984 roku przyznawane są tzw. Zajdle, czyli nagrody polskiego fandomu dla najlepszej książki i opowiadania roku.

Co jak co, ale twórczość Janusza Zajdla warto znać.

Więcej o: