Onet.pl oferuje usługi TP SA

Od dzisiaj poprzez Onet.pl można zakupić neostradę TP wraz z pakietem usług multimedialnych.

Osobom, które zamówią usługi TP poprzez OnetKonekt, portal udostępni pakiet swoich usług multimedialnych, m.in. mecze Ligi Mistrzów na żywo, transmisje TVN24, premierowe odcinki seriali TVN oraz dostęp do serwisu randkowego Sympatia.pl.

- Jesteśmy przekonani, że połączenie sił Onet.pl oraz Telekomunikacji Polskiej, zapewni polskim internautom dostęp do najlepszych multimediów na rynku- mówi Maciej Żak, Członek Zarządu Onet.pl.

Dostęp do określonych pakietów multimedialnych Onetu uzależnione jest od wybranej opcji usługi neostrada TP (512 KB, 1 Mb, 2 Mb, 6 Mb).

Onet zawarł z TP S.A. trzyletnią umowę na wyłączność, w związku z tym portal przez ten okres nie będzie oferował usług żadnego z konkurencyjnych dostawców internetu. - Pobieramy pewną stałą opłatę za promowanie usług TP, a poza tym dodatkowe pieniądze uzależnione od liczby pozyskanych klientów oraz wysokości abonamentów, jakie będą wnosili - wyjaśniał Rzeczpospolitej Maciej Żak.

Jak czytamy w komunikacie, dokładne informacje można będzie znaleźć w serwisie OnetKonekt_neostrada, gdzie mają się pojawiać informacje o nowościach i aktualnych promocjach, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania oraz numery telefonów do konsultantów TP i Onet.pl.

konekt.onet.pl/

Zuzanna Szybisty