Razer prezentuje nowości dla graczy

Lycosa i Piranha to nowy zestaw dla graczy zaprojektowany przez firmę Razer. Pierwsze urządzenie to klawiatura, natomiast drugie - słuchawki z mikrofonem.

Klawiatura Razer Lycosa, która mierzy 469 x 168 x 15 mm (z odłączaną podstawką pod nadgarstki - 469 x 221 x 15 mm), przeznaczona jest dla osób poświęcających sporo czasu na gry. Z powodzeniem nadaje się do całonocnych potyczek - zapewnia komfortową obsługę dzięki podświetlanym, programowalnym, szybko reagującym (Razer Hyperesponse) i pokrytym gumą klawiszom (możemy też podświetlić same przyciski WASD). Użytkownik może ustawić programowo dziesięć profili, pomiędzy którymi może się błyskawicznie przełączać. Do dyspozycji otrzymał też TouchPanel pozwalający na zarządzanie przyciskami multimedialnymi. Z tyłu klawiatury wyprowadzono port USB oraz gniazda słuchawkowe i mikrofonowe.

Druga z nowości - zestaw Razer Piranha - to połączenie słuchawek z mikrofonem. Wyposażony został w specjalnego pilota dzięki któremu mamy możliwość ustawiania głośności oraz wyłączania mikrofonu.

Specyfikacja urządzenia:

Słuchawki

Pasmo przenoszenia: 18 - 22,000 Hz

Impedancja: 32 Ohm

SPL: 114 dB

Kabel: 3 metry

Mikrofon

Pasmo przenoszenia: 18 - 22,000 Hz

Czułość: -38 dB

Impedancja: około 2 kOhm

Razer Lycosa trafi do sprzedaży w listopadzie w cenie 80 euro, natomiast kosztujący tyle samo zestaw Razer Piranha będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu. Więcej informacji na temat nowości można znaleźć w informacji prasowej.

Krzysztof Lech