MSI: Notebook pod kolor krawata

Smutne kolory szarości i czerni w obudowach laptopów postanowiła przełamać tej jesieni firma MSI, wprowadzając do swojej oferty kolorowe notebooki YA! Edition z serii EX600. MSI oczaruje nas laptopami w odcieniach "Głęboki granat" i "Burgundowa czerwień".

MSI EX600 to multimedialne centrum rozrywki. Przyciąga uwagę estetyczną obudową, udoskonaloną techniką obrazu i dźwięku oraz ułatwioną komunikacją. Jest lekki (2,6kg z baterią), posiada panoramiczny ekran o przekątnej 15,4 cala.

Już pod koniec października będzie można kupić kolorowe notebooki MSI z serii "Entertainment". Płynne odtwarzanie filmów DVD i grafiki trójwymiarowej w MSI EX600 gwarantuje wydajna karta graficzna NVIDIA GeForce 8400M G z 256MB pamięci oraz obsługą bibliotek DirectX 10. Krystalicznie czysty obraz i głębokie nasycenie kolorów zawdzięczamy systemowi ACV (Amazing Crystal Vision). Zastosowany układ dźwiękowy zgodny z systemem Dolby Home Theater (efekt kina domowego) zapewnia dynamiczne odtwarzanie dźwięku w grach, filmach czy przy słuchaniu muzyki.

Wyodrębniony blok numeryczny na klawiaturze ułatwi pracę, na przykład z arkuszami kalkulacyjnymi. Dla osób, które chcą pozostać w stałej łączności ze światem, wbudowano kartę sieci bezprzewodowej wspierającą standard 802.11 N oraz kamerę internetową o rozdzielczości 1,3 megapiksela. W komplecie znajdziemy również torbę na notebooka i mysz w kolorze obudowy.

Szczegółowa specyfikacja:

Procesor IntelR CoreT2 Duo T5250

15,4" WXGA (szerokokątna matryca z systemem ACV - Amazing Crystal Vision)

Karta graficzna NVIDIA Geforce 8400M G (256MB) z DirectX10

Pamięc 1GB DDR2

Dysk twardy 120GB SATA

Dźwięk zgodny z Dolby Home Theater

Nagrywarka Super-multi DVD

Karta sieci bezprzewodowej Intel 4965AGN

Czytnik kart 4-w-1

Kamera internetowa 1,3 Megapikseli

Klawiatura numeryczna

Torba i myszka w kolorze obudowy

Sugerowana cena detaliczna brutto: 2999 zł