Bezpłatne załadowanie ZoneAlarm Anti-Spyware

ZoneAlarm, oddział Check Point Software Technologies oferuje możliwość bezpłatnego pobrania oprogramowania anty-szpiegowskiego ZoneAlarm Anti-Spyware tej firmy. Oferta jest ważna tylko do dzisiaj (do 2 rano 15 listopada naszego czasu).

Na firmowej stronie WWW ZoneAlarm opublikowana została informacja, że "każdego miesiąca Microsoft udostępnia poprawki dla Windows i Internet Explorer, które mają pomóc użytkownikom w zabezpieczeniu ich systemów przed nowoodkrytymi lukami w oprogramowaniu. Ale gdy tylko Microsoft wprowadzi, hakerzy zaczynają eksploatować je wyszukując w sieci użytkowników, którzy natychmiast nie zainstalowali odpowiednich łat. Dlatego niezbędne są dodatkowe zabezpieczenia i ZoneAlarm, przez 24 godziny po wprowadzeniu przez Microsoft najnowszego zestawu poprawek oferuje możliwość bezpłatnego zainstalowania ZoneAlarm Anti-Spyware ".

Licencja jest dostępna tylko na jeden komputer PC i ważna do 12 listopada 2008 r. Oprogramowanie jest oferowane w wersjach dla systemów Windows XP i Windows 2000. Dostępne jest pod adresem download.zonealarm.com/bin/free/sum/index.html.

Computerworld