"Need For Speed: ProStreet" i potężny Seat Leon Cupra

Pod koniec ubiegłego tygodnia Electronic Arts zaprezentowało swój demo-car do najnowszej części Need for Speed. Trzeba przyznać, że Seat Leon Cupra robi wrażenie nawet na największych maniakach motoryzacji... Czy ProStreet jest warte takiego auta?

Seat Leon Cupra to ikona najnowszego Need for Speed: ProStreet . Auto zostało przygotowane przez najlepsze krajowe firmy tuningowe. Efektem prac jest monstrum o mocy 320 koni mechanicznych zaopatrzone w wyczynowe zawieszenie i hamulce. Oczywiście ubrane jest to w imponujaco przygotowane nadwozie.

Pokaz demo-cara zbiegł się z premierą najnowszej części Need for Speed . ProStreet , bo o nim mowa, wjechał na polskie półki sklepowe dokładnie 23 listopada. Gra oferuje szereg nowości - przeniesiono wyścigi z ulic na tory, dodano model zniszczeń, zwiększono możliwości tuningu i ulepszono fizykę jazdy.

O tym, co dokładnie wprowadza do serii ProStreet , skąd zmiana koncepcji wyścigów i jakie są plany na przyszłość, opowiedział nam Grzegorz Pocztarski z Electronic Arts.

Podczas pokazu udało nam się również porozmawiać z Maciejem Polody, mistrzem Europy w driftingu. Chcecie wiedzieć co myśli o serii NFS ? Zapraszamy do oglądania!

Dominik Błaszczykiewicz