OS3 dla brytyjskiego Tetley

Agencja interaktywna OS3 multimedia przygotuje brytyjski serwis marki Tetley. Współpraca z centralą firmy Tetley ma być kolejnym krokiem agencji w kierunku rynków międzynarodowych.

Nowa witryna brytyjskiego Tetley ma za zadanie odświeżenie wizerunku marki przez urozmaicenie jej formy i unowocześnienie strony.

Od czterech lat OS3 multimedia współpracuje z Tetley Polska. - Postawiliśmy na wysoki, europejski poziom usług, świadczonych przez OS3 przy konkurencyjnych, wobec agencji zachodnich, cenach. Kilkuletnia współpraca jest najlepszym dowodem na to, że agencja świetnie rozumie specyfikę naszej marki- mówi Michał Cichocki z Tetley.

Agencja planuje skupić swoją działalność zagraniczną głównie na rynek Stanów Zjednoczonych oraz krajów Europy Zachodniej, czytamy w komunikacie.

- Cieszymy się, że nasza praca z polskim oddziałem Tetley zaowocowała współpracą międzynarodową- mówi Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia. - Wysokie wymagania klientów z Europy Zachodniej motywują nas do stałego rozwoju i świeżości pomysłów. Owocuje to także korzyścią dla naszych klientów w kraju, bowiem owe zachodnie standardy przenosimy na jakość obsługi w ogóle - dodaje.

Internet Standard