Wywiad TV z Fatal1ty

Niedawno w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z prawdziwą gwiazdą sportów wirtualnych, słynnym Jonathanem "FATAL1TY" Wendelem. Oczywiście nie mogliśmy przegapić świetnej okazji i poprosiliśmy progamera o wywiad. Zapraszam do oglądania wideo!

Jonathan "FATAL1TY" Wendel to jeden z najbardziej znanych na scenie zawodników e-sportowych. Gracz od kilku lat brał udział w licznych turniejach związanych ze sportami wirtualnymi. Rywalizował m.in. w takie tytuły jak Quake 3 , Painkiller , Unreal Toournament 2003 , Aliens vs Predator 2 oraz DOOM 3 . W każdej z wymienionych gier wywalczył tytuł mistrza świata.

Liczne sukcesy Jonathana przełożyły się na potężne nagrody pieniężne. Gracz zarobił na razie ponad 500 tysięcy dolarów w gotówce. Co więcej, udało mu się nawiązać współpracę z Creative i stworzyć własną markę. Od pewnego czasu sprzedaje on akcesoria dla graczy sygnowane logiem "FATAL1TY".

Jonathan odwiedził Polskę na zaproszenie firmy Creative. Była to jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Co ma do powiedzenia fanom gier komputerowych? Jak udało mu się osiągnąć sukces? Jakie są jego plany na przyszłość?

Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz wywiad wideo.

Dominik Błaszczykiewicz