Rainbow Six: Las Vegas 2

Prawdziwa gratka dla miłośników prozy Toma Clancy'ego. Ruszyła przedsprzedaż gry, której scenariusz napisał mistrz powieści sensacyjnej

Zarówno miłośnicy Toma Clacy'ego jak i gier FPS mają powód do radości. Następny program, którego scenariusz napisał ich ulubiony autor książek sensacyjnych trafi do sklepów w naszym kraju pod koniec marca 2008. Już w tej chwili można ją zamawiać w sklepie wydawcy: firmy Cenega. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2, kontynuacja bardzo wysoko ocenionej przez krytyków gry (uznanej między innymi za najlepszą grę online i najlepszego FPS 2006 roku) dostępna będzie w wersji ze spolszczonymi dialogami oraz napisami.

Przyjdzie nam w niej zmierzyć się z terrorystycznym zagrożeniem w zupełnie nowych lokacjach. Zwycięzca starcia ze śmiertelnie groźnym przeciwnikiem bierze wszystko! Co więcej gra nie jest tylko odcinaniem kuponów od sukcesu z przed dwóch lat. Oprócz 13 nowych misji zyskamy bowiem dostęp do aż 11 nowych broni. Wypróbujemy je na inteligentniejszym przeciwniku komputerowym (zdolnym nawet korzystać z noktowizorów i tarcz) lub innych graczach. To drugie będzie możliwe dzięki trybowi multiplayer wzbogaconemu o dwa nowe tryby oraz zaawansowane zasady kooperacji (między innymi umożliwiające dołączanie graczy już w trakcie rozgrywki).