Atos Origin otwiera nową siedzibę we Wrocławiu

Będzie to trzecia placówka po Warszawie i Bydgoszczy. Firma chce także znacznie zwiększyć zatrudnienie z 300 osób obecnie do 500 pracowników do końca 2009 r. Nowych pracowników Atos Origin poszukuje wśród osób specjalizujących się w rozwiązaniach SAP, Business Intelligence i Managed Operations.

"Otwarcie nowego biura we Wrocławiu wynikało ze stale rosnących potrzeb biznesowych naszej firmy. Pracuje tam obecnie 9 konsultantów i mamy nadzieję, że liczba ta będzie szybko rosła. W nowej siedzibie mieści się część zespołu Integracji Systemów, okazjonalnie wykorzystywać ją będą pracownicy działów Back Office, np. w przypadku szkoleń. W przyszłości biuro będzie wykorzystywane również przez pozostałe działy firmy " - powiedział Dariusz Baran, prezes Atos Origin Polska. Jak przekonują przedstawiciele Atos Origin, firma od dłuższego czasu realizuje projekty dla klientów zlokalizowanych we Wrocławiu i regionie dolnośląskim.

Jak zapewnia Dariusz Baran, Atos Origin Polska wszedł w fazę dynamicznego rozwoju na lokalnym rynku, z pewnością nie jest to więc ostatnia siedziba firmy w Polsce. Głównymi usługami oferowanymi przez polski oddział Atos Origin jest wdrażanie systemów SAP, Oracle, BSCS i MFG/PRO oraz zarządzanie infrastrukturą IT i aplikacjami klientów.

Computerworld