Laser na bujną grzywę

Do tej pory włosy i laser kojarzyły z szybkim i skutecznym usuwaniem tych pierwszych przez ten ostatni. Naukowcy doszli jednak do wniosku, że skoro za pomocą promieni można włosy usuwać, to dlaczego nie można spowodować by rosły

Ten cud ma sprawić X5 HairLaser. Samo urządzenie przypomina z wyglądu niewielką szczotkę, tylko troszkę bardziej okrągłą i bez rękojeści. Działa na prostej zasadzie - promienie lasera pobudzają włosy do wzrostu.

Mimo, że działanie sprzętu wydaje się troszkę magiczne, to rezultaty są podobno widoczne już po kilku miesiącach regularnego stosowania urządzenia przez 10 - 15 minut trzy razy w tygodniu.

Koszt całej zabawy? 300 dolarów, co wydaje się niemałą ceną za sprzęt, co do którego działania nie możemy być w stu procentach pewni. Producent wyszedł zapewne z tego samego założenia i zaoferował każdemu nabywcy możliwość zwrotu lasera, jeśli nie zobaczymy efektów jego działania w ciągu 6 miesięcy!

To sporo czasu na dokładne testy, zatem jeśli komuś nie odpowiada bujność jego czupryny, powinien zamówić sprzęt tutaj .