Nowe urządzenie wielofunkcyjne od Funai

Pamiętacie czasy, gdy filmy nagrywało się na kasety VHS? Wbrew pozorom nie było to tak dawno. Pewnie niektórzy z Was przechowują na dnie szafy taśmy z rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Odtwarzacze VHS odchodzą w cień, a wraz z nimi przeżycia zapisane na starych taśmach. Nie musi tak jednak być.

Możesz odzyskać swoje nagrania i znowu się nimi cieszyć. Taką możliwość daje nam urządzenie wielofunkcyjne, 3 w 1 firmy Funai o nazwie kodowej - T3D-D8182DB.

W czarnej obudowie o wymiarach przeciętnego amplitunera mieszczą się 3 współpracujące ze sobą urządzenia: magnetowid, nagrywarka DVD oraz dysk twardy o pojemności 250 GB. Do podstawowych funkcji urządzenia należą: odtwarzanie kaset VHS, płyt DVD i CD (formaty mp3, JPG, VCD, DivX) oraz dowolne przegrywanie plików pomiędzy HDD, DVD i VCR (aż 6 kombinacji!).

Już nie musisz się martwić o to, że nagrywany film czy koncert nie zmieści się na płytę - gdy pojemność nośnika DVD zostanie całkowicie wykorzystana nagrywanie będzie w sposób samoczynny kontynuowane na dysku twardym. Zarówno dysk twardy jak i płyta DVD oferują nam do wyboru jeden z 5 trybów nagrywania (XP, SP, LP, EP, SLP). W trybie SLP możemy nagrać na dysku twardym do 425 godzin audycji. Magnetowid wyposażono w 6 głowic (hifi-stereo), 2 tryby nagrywania (LP, SP), nagrywanie jednoprzyciskowe, automatyczne czyszczenie głowic oraz możliwość wyszukiwania indeksu oraz czasu.

Sprzęt ten można nabyć w centrach handlowych grupy Metro (Saturn, Media Markt, Marco Cash, Real) w cenie około 1300 zł. Więcej informacji technicznych można uzyskać na stronie www.funai.pl.