PIŁKARSKA KOMÓRKA DLA FANÓW EBIEGO SMOLARKA

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2008 Samsung przygotował limitowaną serię telefonu J700, którego twarzą jest Ebi Smolarek. Limitowana edycja zawierać będzie pełen ?piłkarski pakiet? - dzwonki, gry java i tapety związane z piłką nożną i Ebim.

Prawdziwą gratką dla fanów futbolu będzie specjalna dedykacja Smolarka oraz wygrawerowany na obudowie telefonu autograf. Tysiąc sztuk piłkarskiej edycji telefonu Samsung J700 trafi na rynek w połowie maja.

Samsung J700

Telefon o wymiarach 99,5x48x14,8 mm wyposażono w aparat fotograficzny 1,3 Mpix z 4-krotnym zoomem cyfrowym, kamerę wideo i radio FM.

Z J700 nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swojego telefonu. W telefonach Samsung dostępna jest funkcja Mobile Tracker ułatwiająca zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu oraz funkcja wiadomości alarmowych, dzięki której w sytuacjach awaryjnych, telefon wysyła wiadomość SMS do wcześniej określonego odbiorcy.

Detaliczna cena sugerowana edycji piłkarskiej: 599 zł

Z okazji EURO 2008 Samsung przygotował również wyjątkową edycję zestawów słuchawkowych Bluetooth ze wygrawerowanym autografem Ebiego Smolarka. Zestawy dostępne będą w sprzedaży pod koniec maja.

Specyfikacja SGH-J700

waga 92g

wymiary 99,5x48x14,8 mm

czas rozmów/czuwania 5,5/300h

wyświetlacz: rozdzielczość 128x160, liczba kolorów 65 536

aparat fotograficzny 1,3 Megapiksela z funkcją nagrywania wideo

zoom cyfrowy x4

WAP 2.0

transmisja danych GPRS, EDGE, Bluetooth, USB

pliki audio: MP3, AAC, AAC+, MIDI

pliki graficzne: jpeg, agif, wbmp, png

przeglądarka plików biurowych

całkowita pamięć 12 MB

tryp Offline, funkcja pracy bez karty SIM

*Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.