Kanadyjczycy grają nago!

Co piąty mieszkaniec Kanady, kraju co by nie mówić zimnego, lubi grać zupełnie nago! Ten dziwny zwyczaj praktykują również kobiety - 9% pań przyznało, że tylko w negliżu czerpie z komputerowej zabawy największą przyjemność

Badanie co do preferencji kanadyjskich graczy zlecił nie kto inny, a Microsoft. W ankiecie wzięło udział około tysiąca osób, zaś wyniki okazały się co najmniej interesujące. Prawie 1/3 osób gra w pracy, kolejnym ulubionym miejscem do zabawy z konsolą czy komputerem jest sypialnia (27% ankietowanych). Najciekawsze jest jednak to, że prawie co piąty mężczyzna tego dwujęzycznego państwa preferuje granie nago (17%). Kobiety nie są gorsze, bo grających bez ubrania pań znalazło się tylko 8% mniej, niż panów.

Równie interesująco przedstawiają się statystyki dotyczące wieku grających golasów - 23% z badanych jest w wieku od 18 do 34 lat, z kolei 12% ma na karku od 35 do 54 wiosen. Najmniej oddających się pasji grania w stroju Adama jest osób w wieku 55 lat i wyżej - tylko 5%.

Ciekawe, czy i ilu z polskich graczy posiada podobne preferencje? I czy fakt pozbycia się odzienia ma miejsce jeszcze przed, czy już w trakcie rozgrywki?

Być może zabawa w Guitar Hero bez ubrania dostarcza zupełnie nowych wrażeń...