Gadu Radio uruchamia 7 nowych kanałów muzycznych

Aż 7 nowych kanałów muzycznych uruchomiło dzisiaj Gadu Radio, radio internetowe przeznaczone dla użytkowników komuniktora Gadu-Gadu. Tym samym miłośnicy muzyki z Internetu mogą słuchać już 36 różnych kanałów na każdą okazję i nastrój. Wśród nowych pozycji znalazły się kanały z polskimi i zagranicznymi przebojami.

Fani legendarnego zespołu Dżem będą mogli cieszyć się nim przez całą dobą - jednym z kanałów Gadu Radia jest 100% Dżemu, prezentujący starsze i nowe nagrania, studyjne i koncertowe. To kanał poświęcony tylko i wyłącznie muzyce grupy Dżem, przebojom z Ryszardem Riedlem, jak i Jackiem Dewodzkim.

Wraz z kanałem 100% Dżemu zostały uruchomione dzisiaj w Gadu Radio kolejne kanały muzyczne: Ciężkie Brzmienia, Hity lat 60, Hity lat 70, Hity lat 90, Kids, Latino.

Ciężkie Brzmienia - prezentuje rock w jego najcięższym wydaniu (zespoły polskie i zagraniczne: Megadeath, Manowar, Slayer, Helloween, Creation Of Death, Anthrax, Acid Drinkers, Black Sabbath, Sepultura, itp.).

Seria Hity lat 60, 70, 80 i 90 to zestawienie najlepszych przebojów minionych czterech dekad, stylów charakterystycznych dla tych czasów, piosenki polskie i zagraniczne, w najlepszym, różnorodnym miksie:

Hity lat 60. - przez całą dobę można słuchać przebojów takich popularnych wykonawców, jak: The Beatles, Elvis Presley, Czesław Niemen, Czerwone Gitary, Roy Orbisson i innych.

Hity lat 70. - usłyszymy m.in.: przeboje Abby, Boney M., Bee Gees, Anny Jantar.

Dotychczasowy kanał "Smak 80 lat" zmienił nazwę na "Hity lat 80." Usłyszymy w nim m.in. Lady Pank, Genesis.

Kanał Kids to najlepsze piosenki dla najmłodszych, klasyka gatunku i nowe kompozycje (m.in. przeboje z Domowego Przedszkola, piosenki Majki Jeżowskiej, Piotra Fronczewskiego i inne). Na dobranoc i na dzień dobry.

Kanał Latino to na drugą połowę lata gorąca muzyka z południowym, dynamicznym temperamentem dla wszystkich, którzy lubią muzykę pełną energii i ciepła. Rock, pop, disco - różne odcienie, często zaskakujące. W zestawieniu także aktualne hity z hiszpańskich list przebojów (m.in. Ricky Martin).

Gadu Radio to najpopularniejsze radio w polskim Internecie, medium nowej generacji. Gadu Radia słucha 250 tysięcy osób dziennie i ponad 1,2 mln internautów miesięcznie.