iPhone 3G już tego lata w Polsce!

Polska Telefonia Cyfrowa ogłosiła dzisiaj, że 22 sierpnia Era rozpocznie sprzedaż iPhone'a 3G.

iPhone 3G łączy w sobie nowatorskie rozwiązania z poprzedniego modelu iPhone z obsługą technologii 3G. Co więcej, posiada wbudowany moduł GPS oraz oprogramowanie iPhone 2.0, które wspiera Microsoft Exchange ActiveSync. Dodatkowo umożliwia korzystanie z setek aplikacji zewnętrznych stworzonych przy pomocy pakietu SDK (Sofware Development Kit), dedykowanego dla telefonu Apple'a.

Era przegoniła więc tym samym sieć Orange, która również planuje wprowadzić iPhone'a na rynek.

W obecnej chwili Era nie podaje więcej informacji. Ale wiemy, że jutro będzie już poddany dokładny cennik nowych telefonów.

Natomiast już teraz na stronie www.era.pl klienci mogą znaleźć szczegółowe informacje na temat sposobu rejestrowania się w procesie przedsprzedaży iPhone'a 3G.

iPhone został pierwszy raz zaprezentowany przez Apple w styczniu 2007 roku i od razu odniósł wielki sukces w USA, a potem na świecie. Nowatorskim rozwiązaniem w urządzeniu było zrezygnowanie z klawiatury - zamiast tego iPhone ma ekran dotykowy, przy którym użyto technologii o nazwie Multi-Touch. Niestety ta wersja nie była dostępna oficjalnie w Polsce. Wydana w czerwcu druga wersja telefonu, iPhone 3G, odniosła jeszcze większy sukces od poprzednika. Czy podbije również serca i kieszenie Polaków? Przekonamy się już niedługo.