Ultralekki notebook Samsung R710

Samsung wprowadza na rynek przenośny notebook R710 wchodzący w skład nowej linii notebooków Samsung Crystal Black - delikatnie zdobionej kolorem, łączącej zaawansowaną technologię z pięknym wzornictwem.

Ten model charakteryzuje się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Jest skierowany do najbardziej aktywnych użytkowników domowych oraz profesjonalistów.

Ważący zaledwie 3,08kg model R710 jest najlżejszym 17-calowym notebookiem w swojej klasie. Model ten wyposażony został w szereg funkcji zwiększających jego efektywność i trwałość. Unikalna, błyszcząca powłoka chroni przed zarysowaniem, natomiast obudowa Protect-o-Edge daje gwarancję wytrzymałości.

Wśród zaawansowanych możliwości modelu R710 jest możliwość obsługi formatu HD. Dzięki napędowi optycznemu Blu-ray, można oglądać filmy w najwyższej rozdzielczości. Wystarczy podłączyć R710 do telewizora HD (HDTV) używając wbudowanego łącza HDMI, które umożliwia transmisję sygnału audio oraz wideo, dzięki czemu otrzymujemy idealnie oddany obraz i dźwięk.

Tak jak w przypadku wszystkich notebooków nowej serii, także Samsung R710 zbudowany został przy wykorzystaniu technologii Silver Nano. Pokrycie przycisków klawiatury warstwą sproszkowanego srebra pozwala skuteczniej wyeliminować szkodliwe dla naszego zdrowia bakterie.

Kiedy i za ile w Polsce

Samsung R710 będzie dostępny w Polsce od sierpnia 2008 r.

Sugerowana cena detaliczna brutto od 2799 PLN - w zależności od konfiguracji.

Dane techniczne:

* oparto na specyfikacji fabrycznej, może podlegać zmianom. Dopuszczalne pomyłki i ominięcia. Długość działania baterii jest oparta na punktach Mobile Mark Test, różniących się w zależności od konfiguracji.