Notebook Samsung R510 bez kompromisów

Samsung przedstawia nowy model notebooka R510. To idealny i uniwersalny wybór dla tych, którzy po raz pierwszy planują zakup notebooka i nie chcą decydować się na kompromis pomiędzy atrakcyjnym wyglądem a zaawansowaną technologią.

Na szczególną uwagę zasługuje atrakcyjne wykończenie modelu R510. Wyjątkowo trwała, obudowa Protect-o-Edge daje gwarancję wytrzymałości na codzienne wyzwania. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: czarnym eclipse, srebrnym i matowym czarnym.

Jednak Samsung R510 to nie tylko stylowy wygląd. Dzięki atrakcyjnej cenie i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym model ten można stawiać jako wzór idealnego stosunku jakości do ceny.

R510 oferuje najnowsze rozwiązania komunikacyjne zapewniające superszybki dostęp do Internetu. Sieć bezprzewodowa i wbudowana kamera cyfrowa pozwolą być w stałym kontakcie z przyjaciółmi bądź współpracownikami. Warto także zwrócić uwagę na złącze HDMI, czytnik kart pamięci 3w1, PCI Express Card oraz 3 porty USB, umożliwiające wygodną i mobilną pracę.

Tak jak w przypadku wszystkich notebooków nowej serii, także Samsung R510 został wykonany przy użyciu oryginalnej technologii Silver Nano. Pokrycie przycisków klawiatury warstwą sproszkowanego srebra pozwala skuteczniej wyeliminować szkodliwe dla naszego zdrowia bakterie.

Samsung R510 jest dostępny w Polsce od sierpnia 2008r.

Sugerowana cena detaliczna od 1999 PLN.

Dane techniczne:

* oparto na specyfikacji fabrycznej, może podlegać zmianom. Dopuszczalne pomyłki i ominięcia. Długość działania baterii jest oparta na punktach Mobile Mark Test, różniących się w zależności od konfiguracji.