Multimedialna poczta głosowa w Erze

Abonenci sieci Era oraz użytkownicy Tak Tak i Tak Tak Fon mogą od dziś korzystać z multimedialnej poczty głosowej - Poczta Komfort. Usługa umożliwia przechowywanie, zarządzanie oraz automatyczne przekazywanie pozostawionych w skrzynce wiadomości: głosowych, faksowych, wideo i poczty elektronicznej.

Przedstawiciele Polskiej Telefonii Cyfrowej poinformowali, że Poczta Komfort zawiera pełną funkcjonalność dotychczasowej Poczty Standard. O bezpieczeństwo korespondencji pozostawionej w mutlimedialnej poczcie głosowej ma dbać oprogramowanie antywirusowe oraz antyspamowe.

 

Pozostawione w skrzynce wiadomości głosowe, wideo oraz faksowe można otrzymać MMSem na telefon komórkowy. Wiadomości można odsłuchać również po zalogowaniu się na stronie www.poczta.era.pl. Użytkownicy Poczty Komfort mają m.in. możliwość ustawienia autoodpowiedzi, a także przekazywania wiadomości na wskazany adres e-mail lub do innych użytkowników z książki adresowej.

 

Aktywacja Poczty Komfort jest bezpłatna, a za korzystanie z niej PTC będzie naliczała opłatę abonamentową lub cykliczną w wysokości 2 złotych miesięcznie. W ramach tej opłaty na terenie Polski użytkownicy mogą korzystać z uslug omawianej poczty ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku wyjazdu za granicę PTC pobierze za korzystanie z usługi opłaty zgodne z cennikiem roamingowym.

 

Abonenci Ery i użytkownicy Tak Tak i Tak Tak Fon mogą uruchomić Pocztę Komfort łącząc się z systemem Teleera, poprzez iBOA, iTakTak lub konsultanta.

 

Więcej na ten temat >>