Telefon do mBanku przenieś on-line

mBank mobile jako pierwszy operator udostępnił internetowe składanie wniosków o przeniesienie numeru.

mBank poinformował, że zgodnie z sugestiami klientów, została udostępniona możliwość przeniesienia numeru telefonu do sieci mBank mobile przez internet. Rozwiązanie to może zwiększyć liczbę klientów telefonii komórkowej, gdyż praktycznie cała działalność mBanku oparta jest na internecie.

Aby skorzystać z internetowej możliwości przeniesienia numeru telefonu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie operatora. W ciągu dwóch dni roboczych od momentu wysłania poprawnie wypełnionego formularza mBank mobile przygotowuje dokumenty i wysyła je do klienta za darmo za pośrednictwem kuriera.

Ten, po zweryfikowaniu danych, wręczy kartę SIM z przeniesionym numerem, dodatkowo zasiloną kwotą 10 złotych. W przypadku klientów korzystających z usług przedpłaconych ważne jest, by telefon był zarejestrowany u operatora na daną osobę. Ważne jest także zapewnienie na koncie odpowiedniej kwoty pieniędzy celem pokrycia opłaty za przeniesienie numeru.

Klient będzie na bieżąco informowany o postępach całego procesu za pośrednictwem poczty elektronicznej i wiadomości tekstowych.

Więcej na ten temat >>