NIGHT EFFECT - nowy telefon duetu Armani i Samsung

Projektant Giorgio Armani oraz Samsung Electronics prezentują najnowszy telefon komórkowy Emporio Armani Samsung o nazwie NIGHT EFFECT.

NIGHT EFFECT wyróżnia się sylwetką i niewielkimi wymiarami, lecz jego prawdziwym znakiem rozpoznawczym jest dioda LED umieszczona z boku obudowy, która mieni się na czerwono, zielono lub niebiesko za każdym razem, gdy użytkownik odbiera lub wykonuje połączenie. Źródłem inspiracji do umieszczenia na obudowie telefonu diody LED były podróże Giorgio Armaniego do Tokio, gdzie ostatnio otworzył swój autorski butik, zajmujący 10-piętrowy budynek, Armani/Ginza Tower. Oświetlają go na zewnątrz oświetlają dekoracyjne lampy w kształcie liści bambusa.

Na elegancje telefonu NIGHT EFFECT złożyła się jego smukła sylwetka, miękka klawiatura o paskowanej powierzchni oraz wyświetlacz ze szkła odpornego na zarysowania. Ukryty głośnik zewnętrzny, umieszczony z tyłu obudowy, ozdobiony jest wydatnym, metalowym logo marki Emporio Armani.

Całość dopełniają dodatki takie jak smycz z logo marki Emporio Armani, stylowa słuchawka ułatwiająca prowadzenie rozmów podczas jazdy, a także materiałowe etui w kształcie płyty kompaktowej projektu Giorgio Armaniego.

NIGHT EFFECT zapewnia możliwość słuchania muzyki, robienia zdjęć i kręcenia filmów wbudowanym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3 megapikseli, jak i wyposażeniem takim jak standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, czytnik kart microSD oraz 120 MB pamięci wewnętrznej.

Telefon NIGHT EFFECT - w białym i czarnej wersji kolorystycznej - dostępny będzie od listopada w głównych europejskich krajach. Spodziewana cena: ok.300 euro.

Parametry

Standard: GPRS/ HSDPA (3,6Mb/s), 850/900/1800/1900

Aparat o rozdzielczości 3 megapikseli + Autofocus

Wyświetlacz: AMOLED 2.2" 262K color QVGA LCD (240x320)

Multimedia: H.263, H.264, MPEG4, WMV, MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA)

Funkcje i wyposażenie: Bluetooth v.2.0 (A2DP, AVRCP) / USB 2.0 FS, klawisze muzyczne + minijack 3,5mm, 3 diody dookoła obudowy, Złącze micro USB,120MB + karta microSD

Wymiary: 114.9 x 47.4 x 11.95 mm

Akumulator: 960 mAh