Czas na herbatę

Z tym zacnym trunkiem miałem do czynienia odkąd sięgam pamięcią. Najlepiej smakował mi w odwiedzinach, kiedy to został sporządzony przez kogoś. Dziś dla wielu ludzi picie herbaty jest tak oczywiste jak picie wody.

Za pomocą tego stylowego czajnika zachwycisz gości jednym z ulubionych napojów i przy okazji będziesz mógł patrzeć, jak liście puszczają barwnik.

Sorapot jest zrobiony ze stali oraz szkła z domieszką borokrzemianu. Pęknie wypolerowana stal sprawia, że wygląda bardzo elegancko. Dzięki połączeniu szkła z borokrzemianem konstrukcja jest trwalsza. Szklany cylinder umieszczony w odpowiedniej odległości od uchwytów zapobiega poparzeniu podczas przenoszenia gorącej herbaty.

Projektant Joey Roth proponuje dwa modele, jeden w cenie $200 oraz drugi za $250 . Jedyna różnica, za którą trzeba zapłacić dodatkowe $50 jest stal. Droższa wersja posiada elementy stalowe wypolerowane na lustro. Tak czy inaczej jest to spory wydatek, ale fanatycy i wielbiciele herbat będą skłonni zapłacić taką kwotę.