Light Edge: Dotykowy telefon od Samsunga

Najnowszy model Light Edge łączy w sobie cechy nowoczesnego urządzenia mobilnego: elegancki design, funkcjonalność i przyjemność obsługi. A do tego dotykowy panel nawigacyjny.

Light Edge został zamknięty w eleganckiej, grafitowej obudowie. Ergonomiczny, kieszonkowy kształt, lśniąca, wysuwana klawiatura i dotykowy panel magical touch (DaCP) sprawiają, że korzystanie z telefonu jest łatwe i przyjemne. Ikonki na panelu nawigacyjnym umieszczonym pod wyświetlaczem świecą w różnych kolorach, w zależności od wybranego motywu telefonu, a każda z nich może przyjąć inny kolor.

Telefon wyposażony został w najbardziej przydatne multimedia. Możesz cieszyć się szybkim Internetem (HSDPA), pobieraj pliki, nawiązuj połączenia wideo ze swoimi bliskimi lub współpracownikami. Uchwyć najciekawsze chwile aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3 megapikseli z diodą Power LED, czterokrotnym zoom'em cyfrowym, funkcją AutoFocus oraz dodatkowymi funkcjami takimi jak: rozpoznawanie twarzy, i stabilizator obrazu. Możesz zachować je w pamięci telefonu (30MB) lub zewnętrznej karcie pamięci microSD. Możesz słuchać ulubionej muzyki z radia z RDS'em lub odtwarzacza MP3 oraz skorzystać z funkcji Bluetooth, by przełączyć się na bezprzewodowe słuchawki stereo. A w międzyczasie możesz przeglądać dokumenty biurowe.

Telefon dostępny będzie w sprzedaży od października.

Samsung Light Edge (GT-S7330

DRM 2.0 + MDP (WMDRM)

Funkcja Magic Touch (DaCP )

Funkcja dostosowywania graficznego interfejsu użytkownika

Radio FM z RDS

Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth (A2DP)

Bluetooth 2.0 / USB 2.0