Policyjni.pl: Nowy serwis dla miłośników kryminalnych historii

Nazwa serwisu wyraźnie nawiązuje do popularnego serialu Kryminalni. Ale wbrew pozorom nie znajdziemy tu fabularnych perypetii, ani fikcyjnych dochodzeń. Policyjni.pl to serwis, który zawiera autentyczne historie kryminalne i materiały dotyczące słynnych przestępstw oraz trwających postępowań karnych.

W nowym serwisie otwieranym przez Agorę znajdą się również galerie zdjęć z aresztowań i wypadków, historie o nieudanych próbach złamania prawa. Każdy miłośnik historii kryminalnych z życia znajdzie tu coś dla siebie.

- Newsy kryminalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, dlatego przygotowaliśmy serwis poświęcony takiej właśnie tematyce. Znajdą się w nim materiały dziennikarskie Gazeta.pl i informacje oparte na doniesieniach użytkowników serwisu Alert24.pl. Co nas wyróżni? Dużo multimediów oraz zabawne i zaskakujące informacje o przestępcach-nieudacznikach - mówi Paweł Stremski, szef redakcji newsowej Gazeta.pl.

W dziale Wideo obejrzymy nagrania z policyjnych akcji i zatrzymań, w Galerii zdjęć - fotografie z aresztowań i wypadków. Dział Promile będzie publikował materiały ludziach, którzy pod wpływem alkoholu złamali prawo (wypadki drogowe, wandalizm na stadionach). Ale nie będzie tak do końca ponuro. W dziale Śmiać się czy płakać internauci przeczytają teksty dotyczące nieudanych prób przestępczych.

Wszystko to znajdziemy na Policyjni.pl