Ricoh prezentuje nowe AFICIO MP C2800/MP C3300

Firma Ricoh zaprezentowała dwa wszechstronne modele wielofunkcyjne: Aficio MP C2800 i MP C3300.

Kolejne nowe urządzenia jakie wprowadzamy na polski rynek zastąpią obecne Ricoh Aficio MP C2500/3000. Planowane wprowadzenie urządzeń to pierwsza połowa października." - powiedział Tomasz Wieczorek, Product Manager w Ricoh Polska.

Ricoh Aficio MP C2800 i MP C3300 szybko uporają się z każdym zadaniem dzięki prędkości wydruku 28/33 stron na minutę w trybie monochromatycznym oraz kolorowym. Systemy są gotowe do pracy w ciągu 27 sekund, a pierwszy wydruk monochromatyczny jest gotowy po zaledwie 5 sekundach. Dzięki całkowitej pojemności papieru wynoszącej 4400 arkuszy Aficio MP C2800/MP C3300 gwarantują nieprzerwaną pracę bez potrzeby ciągłego dokładania papieru. Wysoka jakość wydruków, zaawansowane możliwości funkcji faksowania i dystrybucji idą w parze z łatwym dostępem i intuicyjną obsługą urządzeń. Urządzenia te dają pewność uzyskania najlepszej jakości detali oraz ostrości obrazu.

Aficio MP C2800/MP C3300 mają za zadanie ułatwić codzienną pracę oraz przepływ dokumentów w biurze. Zaawansowane możliwości dystrybucji, takie jak skanowanie na adres e-mail, do zdefiniowanych folderów lub serwerów FTP pozwalają zaoszczędzić czas i koszty. Ponadto, urządzenia Aficio MP C2800/MP C3300 oferują pełną gamę możliwości w obróbce końcowej, tj.: zszywanie, dziurkowanie, sortowanie do 500 arkuszy i do 1000 przy użyciu finiszera. Dzięki temu pozwalają stworzyć profesjonalne materiały do celów sprzedaży, szkoleń czy prezentacji.

Dodatkowo zostały wyposażone w zaawansowane ograniczenia dostępu: Autoryzacja Windows i ograniczenie korzystania z opcji koloru, jak również, dzięki modułowi bezpiecznego nadpisywania danych, zabezpieczenie przed szpiegostwem przemysłowym i wyciekiem informacji.

Najnowsze urządzenia z oferty Ricoh bedą objęte 36 miesięczną gwarancją.

Cena urządzeń zostanie podana w późniejszym terminie.