Creative N400 - Głośniki do notebooka na USB

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty lekkich głośników do notebooków, zasilanych przez USB - Creative N400. Głośniki wyróżniają się doskonałym brzmieniem, stylowym wzornictwem oraz niewielkimi rozmiarami. Rewelacyjne brzmienie zapewnia dostarczane wraz z głośnikami oprogramowanie Creative Xtreme Fidelity (X-Fi). Creative N400 zaprojektowano z myślą o użytkownikach notebooków i zapewnieniu im wysokiej jakości dźwięku, łatwego podłączenia i wygodnego podróżowania z nimi.

Creative N400 to kompaktowy zestaw 2.0 z pojedynczym przewodem USB, który jednocześnie zasila głośniki i przenosi dźwięk w postaci cyfrowej. Oba głośniki satelitarne wyposażone są w dwucalowe, pełnozakresowe, aktywne przetworniki, zaprojektowane tak, by zapewnić dużą głośność a jednocześnie gładkie, szczegółowe brzmienie z wyraźnymi basami. Creative N400 zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania - wszystkie regulatory są łatwo dostępne na górnej obudowie prawego głośnika. Dzięki prostemu podłączeniu i instalacji, głośniki są doskonałym uzupełnieniem dla notebooka. W zestawie znajduje się również wysokiej jakości etui ochronne, które sprawdzi się podczas podróży.

Oprogramowanie

Creative N400 dostarczane są z oprogramowaniem Creative X-Fi, które pozwala się cieszyć wyjątkowymi wrażeniami dźwiękowymi w muzyce i filmach. Creative X-Fi Crystalizer przywraca szczegółowe i żywe brzmienie skompresowanej muzyce i filmowym ścieżkom dźwiękowym. Wszystkie tony niskie i wysokie są inteligentnie wzmacniane, zapewniając krystaliczną klarowność brzmienia. Creative X-Fi CMSS-3D przetwarza stereofoniczny sygnał plików MP3 i cyfrowych filmów na wciągający dźwięk przestrzenny, realizowany przez dwa głośniki. Głosy pozycjonowane są centralnie przed użytkownikiem, a dźwięki tła dookoła.

Do zestawu dołączone jest również oprogramowanie Creative ALchemy obsługujące Creative EAX 4.0 Advanced HD i OpenAL. Creative ALchemy przywraca dźwięk przestrzenny Creative EAX Advanced HD 4.0 dla użytkowników systemu Windows Vista, zapewniając te same, doskonałe wrażenia w grach co na platformie Windows XP. Już ponad 400 gier korzysta z Creative EAX Advanced HD 4.0 dla zapewnienia klarownych i mocnych efektów dźwiękowych w grach.

Funkcje zestawu Creative N400 USB Powered Notebook Speaker System:

Głośniki Creative N400 dostępne będą na rynku polskim od października w cenie 169 PLN brutto.