Młodzieżowy telefon LG Etna z komunikatorem Gadu-Gadu

Telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY i wybieraniem dotykowym pozwala szybko, łatwo sms-ować oraz korzystać z serwisów społecznościowych.

Firma LG wpraowadziła na rynek swój najnowszy model - LG KS360 Etna - zaprojektowany z myślą o komunikacji w ruchu. Telefon został wyposażony w funkcje, które pozwalają łatwo i szybko rozmawiać ze znajomymi, niezależnie od tego gdzie się znajduje i co robi użytkownik. LG KS360 posiada program do obsługi poczty elektronicznej i umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych. Natomiast wersja telefonu dostępna u operatora Orange - zawiera aplikację komunikatora internetowego - Gadu Gadu.

Telefon pozwala szybko wysyłać i odbierać wiadomości przez komunikator, SMS-y i e-maile, co umożliwia wysuwana klawiatura QWERTY. Możliwość obserwowania komunikacji za pomocą SMS-ów w czasie rzeczywistym sprawia, że jest ona łatwiejsza i sprawniejsza.

Telefon ma możliwość organizowania SMS-ów w wątki dzięki czemu wiadomości są grupowane od poszczególnych nadawców tak jak na czacie. Duży 2,4-calowy ekran ułatwia śledzenie rozmów na bieżąco, a za pomocą dostępu do Internetu i prostemu menu można z łatwością korzystać z serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy MySpace.

Kreator kont poczty elektronicznej pozwala łatwo zarządzać e-mailami. Jeśli chcemy okazać rozmówcom swoje uczucia, możemy też skorzystać z szerokiej gamy emotikon przy wysyłaniu wiadomości przez komunikator.

Dzięki ekranowi dotykowemu możliwe jest też szybkie wykonywanie połączeń telefonicznych. Wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, gniazdo na karty MicroSD oraz łatwy dostęp do MMS-ów pozwalają rozmawiać, plotkować, umawiać się na spotkania lub dzielić zdjęciami.

Wysuwana klawiatura QWERTY jest wyjątkowo ergonomiczna. Pozwala szybko i dokładnie pisać wiadomości, nie męcząc kciuków. Telefon KS360 charakteryzuje się również niewielką grubością - tylko 16,8 mm, co pozwala łatwo chować go do każdej kieszeni i korzystać z niego w każdych warunkach.

Dane techniczne telefonu KS360:

Sugerowana cena detaliczna: 549 zł