Motorola: Nowe słuchawki Bluetooth

Doskonały dźwięk, wygoda i nowoczesne wzornictwo - to atuty jesiennych nowości z portfolio bezprzewodowych słuchawek Motoroli.

Motorola przygotowała na jesień kolekcję zestawów słuchawkowych Bluetooth. W poszerzonej ofercie każdy znajdzie akcesoria dopasowane do swoich potrzeb. Nowe bezprzewodowe słuchawki Motoroli zapewniają mobilność, wysoką jakość dźwięku oraz komfort podczas rozmowy biznesowej czy pogawędki z przyjaciółmi. Co więcej, zróżnicowane wzornictwo pozwala na dobranie akcesoriów do stylu telefonu komórkowego.

Na szczególną uwagę zasługują modele H780 i MOTOPURE H15, najskuteczniejsze w wyciszaniu hałasu otoczenia dzięki technologii Motoroli - CrystalTalk - dostosowującej poziom dźwięku do głośności otoczenia.

- Często nam się zdarza się, że telefon dzwoni do nas, kiedy mamy zajęte obie ręce - niesiemy zakupy czy szukamy kluczy w torebce. Nieraz też prowadzimy rozmowę, przytrzymując telefon na ramieniu, ponieważ robimy notatki na komputerze. A czasem po prostu chętnie byśmy z kimś pogadali podczas wykonywania monotonnych czynności, jak zmywanie naczyń czy robienie porządków. Wtedy z pomocą przychodzi nam technologia Bluetooth. Dzięki niej możemy korzystać z bezprzewodowych słuchawek i cieszyć się komfortem rozmowy, równocześnie robiąc cos innego - zauważa Jerzy Braun, Accessories Sales Manager w Motoroli.

Motorola H780 MULTIPOINT

Motorola H15 MULTIPOINT

Motorola H390

Motorola H560

Motorola H620