Fotoramka dla śpiocha

Nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy? Pewien tajwański producent akcesoriów komputerowych proponuje w tym roku zakup jednej ze swoich mini-ramek cyfrowych.

Genius DPF-151 to połączenie albumu na zdjęcia i zegara. Na 1,5-calowym ekranie można wyświetlić nie tylko swoje ulubione zdjęcie ale także zrobić pokaz slajdów aż z 60 obrazów. Do zestawu dołączone jest oprogramowanie do kompresji zdjęć, elektroniczna instrukcja obsługi po polsku (i w 14 innych językach) oraz program do przesyłania fotek do pamięci urządzenia. Ale najnowsza propozycja Geniusa to także zegarek z budzikiem, termometr oraz kalendarz. Jej kompaktowe wymiary oraz mała waga powodują, że możesz zabrać ramkę w każdą podróż. Teraz zawsze i wszędzie możesz mieć zdjęcia swoich bliskich.

Urządzenie ma dwa źródła zasilania. Aby cieszyć się zdjęciami nawet przez 3 godziny, w sprzęt wbudowany został akumulator ładowany z komputera poprzez złącze USB (kabel znajduje się w zestawie). Do zasilania zegarka wystarczą 3 baterie guzikowe AG12, które powinny wystarczyć na 1 rok.

W Polsce cena ramki będzie wynosić 79 złotych..