Era: Telefony z nawigacją za "złotówkę"

Nokia 6650 oraz Sony Ericsson C702i za symboliczną "złotówkę" można będzie wkrótce kupić w świątecznej promocji sieci Era - poinformowali przedstawiciele operatora.

Sony Ericsson C702 to aparat z wbudowanymi mapami Google oraz aplikacją NaviExpert , (z bezpłatną licencją na 6 miesięcy), informującą m.in. o radarach i korkach. Od 12 listopada br. telefon ten będzie do kupienia w Erze wraz z abonamentem miesięcznym o wartości co najmniej 45 zł.

 

Z kolei Nokia 6650 zawiera aplikację Nokia Maps (z bezpłatną licencją na 3 miesiące), która zapewnia dodatkowo m.in. nawigowanie głosowe, opisy ciekawych miejsc, informacje o punktach usługowych. Ten aparat Era będzie oferowała za 1,22 zł z abonamentem miesięcznym o wartości co najmniej 65 zł.

 

W ofercie gwiazdkowej Era przedłużyła ponadto promocje "Zawsze taniej z najbliższymi" oraz "Telefoniczna okazja". W przypadku pierwszej z promocji klient będzie mógł otrzymać dodatkowo numer stacjonarny na 5 miesięcy w prezencie oraz 1200 minut na połączenia z numeru stacjonarnego do Ery i na wszystkie numery stacjonarne.

 

Jeśli klient będzie chciał skorzystać z usługi po okresie promocyjnym (usługa jest przedłużana automatycznie, w przypadku chęci rezygnacji trzeba zatem pamiętać o jej samodzielnej dezaktywacji), cena za abonament wyniesie 5 zł, a cena połączeń z domu na numery stacjonarne 20 gr za minutę.

 

Więcej o telefonach i usługach oferowanych w sieci Era

 

Więcej na ten temat >>