Aukcja dla fundacji Anny Dymnej

Kolejny raz Wirtualna Polska organizuje aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Na stronach WP licytowano już m.in. rękawice bokserskie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, strój sportowy Adama Małysza z autografem i kombinezon Roberta Kubicy.

 

Tym razem licytować można atłasową suknię zaprojektowaną i uszytą przez Teresę Rosati. Suknia miała swoją premierę 28 października w Warszawie, podczas specjalnego pokazu mody zorganizowanego w okazji 10-lecia pracy artystycznej projektantki.

 

- Od lat włączamy się w projekty charytatywne , których celem jest wspieranie działalności stowarzyszeń i fundacji - mówi Przemysław Zbróg z Działu Marketingu Wirtualnej Polski - Organizujemy też szereg aukcji internetowych, dochód z których przeznaczamy na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego Dolina Słońca w Radwanowicach. Dzięki zaangażowaniu internautów, ludzi wielkiego serca i dobrej woli, udało nam się ostatnio przekazać na rzecz ośrodka kwotę 29 tysięcy złotych. Licytowano wówczas na naszych stronach oryginalny kombinezon Roberta Kubicy. Mamy nadzieję, że i tym razem użytkownicy sieci zechcą wziąć udział w aukcji i dzięki ich szczodrości będziemy mogli jeszcze raz wspomóc Fundację Mimo wszystko.

 

Licytacja trwać będzie do środy, 26 listopada. Całkowity dochód z aukcji i tym razem zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", z przeznaczeniem na budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego "Dolina Słońca" w Radwanowicach.

 

Aukcja odbywa się pod adresem: http://aukcjewp.wp.pl

 

Więcej na ten temat >>