Telewizja i multimedia w kieszeni

Odtwarzacz multimedialny z wbudowanym tunerem telewizji T-DMB pojawił się w Polsce. Mowa o iRiver Spinn.

Produkt wyposażono w 3,3 calowy wyświetlacz dotykowy pracujący w rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Ekran generuje obraz o kącie widzenia 180 stopni.

 

Odtwarzacz multimedialny iRiver SpinnSpinn obsługuje formaty muzyczne ( mp3 , wma , ogg, ape, flac, asf), wideo (mpeg, wmv), zdjęcia (jpg) oraz aplikacje flash . Posiada również radio FM, dyktafon oraz tuner telewizyjny T-DMB. Opisywane urządzenie współpracuje z każdym urządzeniem bluetooth , pozwalając na przesyłanie plików i odtwarzanie dźwięku. Komunikacja z komputerem może odbywać się również poprzez złącze USB .

 

Jednorazowe ładowanie wewnętrznego akumulatora ma pozwolić na ciągłe odtwarzanie do 24 godzin muzyki lub do 5 godzin wideo. Odtwarzacz waży 70 g (z akumulatorem), a jego wymiary to 99,5 x 50,0 x 10,7 mm.

 

W Polsce będą dostępne modele z wbudowaną pamięcią 4 oraz 8 GB. Sugerowane ceny to 649zł za wersję 4GB i 799zł za wersję 8GB. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją dystrybutora. Dystrybutorem odtwarzaczy iRiver w Polsce jest firma MIP.

 

Więcej o odtwarzaczach multimedialnych

 

Więcej na ten temat >>