Genius Ergo T555 - mysz na wszystkie kierunki świata

Genius dołączył do swojej oferty kolejny produkt z serii Ergo. T555 Laser to nietypowa mysz, wyposażona w rewolucyjną technologię optyczno-dotykowego przewijania.

By zwiększyć wygodę przeglądania dokumentów, Genius Ergo T555 Laser oferuje możliwość przewijania aż w ośmiu kierunkach. Ruch myszy opiera się o najnowszy mechanizm laserowy, który pozwala na zmianę rozdzielczości sensora z 800 na 1600 DPI i odwrotnie.

Wykorzystanie technologii laserowej przekłada się na większą dokładność kursora, krótszy czas reakcji oraz bardziej wygładzoną charakterystykę śledzenia. Ergonomiczna konstrukcja redukuje zmęczenie nadgarstków podczas wielogodzinnej pracy.

Ciekawym dodatkiem są dwa przyciski skrótu, dedykowane do współpracy z systemem Windows Vista. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia jest w stanie aktywować trójwymiarowy podgląd wszystkich otwartych okien lub uruchomić szybkie wyszukiwanie w programie Internet Explorer.

Mysz Genius Ergo T555 Laser niebawem dostępna będzie w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 89 PLN brutto.