Tańsze rozmowy we FreecoNet

Użytkownicy FreecoNet mogą teraz zaoszczędzić na rozmowach telefonicznych. Obniżyły się bowiem ceny połączeń realizowanych za pośrednictwem GTS Energis, który jest jednym z operatorów TelAreny - modułu w ramach FreecoNet.

Do tej pory połączenia realizowane przez GTS Energis na numery stacjonarne w Polsce miały płaską stawkę - 9 groszy brutto za minutę rozmowy. Obecnie opłaty za pośrednictwem tego operatora są zróżnicowane i uzależnione od kierunku, w którym dzwonimy i pory dnia - od 5 do 9 groszy brutto. Operator obniżył też stawkę na połączenia komórkowe z prezentacją numeru do poziomu 55 groszy brutto za minutę rozmowy (wcześniej - 62 grosze). Użytkownicy FreecoNet mniej też zapłacą dzwoniąc do abonentów sieci Play - nawet 69 groszy brutto (wszystkie dni w tygodniu w godzinach 22:00-8:00). Połączenia na numery Polsat Cyfrowy mają płaską stawkę - 70 groszy brutto za minutę.

 

Nowe stawki połączeń obowiązują od 19 listopada br. Są one dostępne dla użytkowników FreecoNet w ramach usługi TelArena. Rozmowy pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet realizowane są za darmo. Pełny cennik dostępny jest na stronie .

 

 

Więcej na ten temat >>