Sony: Zobacz świat HD w warszawskiej Arkadii

Zastanawiasz się, jaki sprzęt HD kupić na prezent gwiazdkowy? Jeszcze tylko do 21 grudnia możesz dokładnie zapoznać się z ofertą urządzeń High Definition firmy Sony.

W tym roku kolejna wystawa spod znaku Świat HD według Sony rozpoczęła się 21 listopada i potrwa do 21 grudnia w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Jeszcze więc przez niecałe trzy tygodnie możesz dokładnie obejrzeć sprzęt, który chciałbyś zakupić. Prezentacja doskonale przysłuży się też wszystkim klientom, niezdecydowanym jeszcze na konkretny produkt ze świata High Definition.

W Arkadii będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi produktami ze świata HD. Przede wszystkim najciekawsze prezentacje warto obejrzeć w akcji popularną konsolę do gier i domowe centrum multimedialne Playstation 3 oraz doświadczyć znakomitej jakości obrazu pierwszego na świecie telewizora LCD z odświeżaniem 200 Hz.

Nie zabraknie tez innych produktów. Swoje stoiska mają tu notebooki VAIO, aparaty cyfrowe Cyber-Shot oraz cyfrowe lustrzanki, odtwarzacze mp3 i mp4 z serii Walkman, a także kamery cyfrowe HandyCam i oczywiście odtwarzacze Blu-ray.

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem sprzętu spod znaku HD, to warto odwiedzić Arkadię i dokładniej zapoznać się z możliwościami sprzętu. Z pewnością pomoże to w decyzji o zakupie.