Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer + Fallout 3 gratis!

Creative wprowadza na rynek limitowaną wersję karty dźwiękowej Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer w pakiecie z pełną wersją kultowej gry Fallout 3.

Oferta ta nazywa się Fallout 3 Edition i dostępna będzie na rynku polskim od 10 grudnia 2008 r. w cenie 349 PLN brutto. To oznacza, że fani dobrego dźwięku tę jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku otrzymają gratis.

Gra Fallout 3 to legenda gier RPG i jedna z najlepszych gier tego roku. Zasmakujesz wolności - idziesz, dokąd chcesz i robisz, co chcesz. Twoje wybory decydują o rozwoju wypadków i zmieniają świat wokół ciebie.

Efekty dźwiękowe w tej grze potęguje dedykowana dla graczy karta Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer zapewniająca doskonałej jakości dźwięk. Wyposażona w najwydajniejszy na świecie procesor audio, który dzięki technologiom X-Fi CMSS-3D oraz EAX, zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny zarówno w głośnikach jak i zwykłych słuchawkach stereo. ta karta dźwiękowa dzięki sprzętowej obsłudze DirectX, OpenAL i EAX 5.0, przyśpiesza działanie gier, zaś 24-bitowy X-Fi Crystalizer przywraca studyjną jakość brzmienia skompresowanym nagraniom, zapewniając niezwykłe efekty dźwiękowe. Niskoprofilowa budowa karty umożliwia zainstalowanie jej w komputerach PC typu Media Center.

Karta uzyskała certyfikat THX oraz współpracuje z oprogramowaniem Cyberlink PowerDVD (z dekodowaniem DTS i Dolby Digital-EX).