4fun.tv w Orange

W Mobilnej Telewizji Orange można teraz korzystać z kanału telewizyjnego 4fun.tv. Użytkownicy znajdą w nim muzykę, zabawy interaktywne i programy rozrywkowe.

Mobilna Telewizja w Orange działa od 2005 roku. Umożliwia dostęp przez telefon do 34 kanałów telewizyjnych na żywo, między innymi nowego kanału sportowego - Orange Sport. W ofercie znajdują się także pliki wideo na życzenie z serialami i popularnymi programami rozrywkowymi.

 

Jedną z nowych propozycji jest dostęp do kanału 4fun.tv. Oprócz oglądania programu na żywo, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnej oferty stacji - głosować na ulubione utwory, ściągać dzwonki, brać udział w konkursach, a także korzystać z czatu SMS oraz serwisów randkowych.

 

Warunkiem skorzystania z oferty Telewizji Mobilnej Orange jest posiadanie telefonu obsługującego streaming . Promocja obowiązuje do 18 grudnia 2008 roku.

 

Usługa Mobilnej Telewizji Orange jest dostępna od 60 groszy za minute lub bez limitów - w cenie 19 zł miesięcznie (dostęp do wszystkich standardowych kanałów TV oraz z dostęp do portalu Orange World).

 

Więcej o ofertach Orange

 

Więcej na ten temat >>