Zaplanuj finanse z FinPlan

Pomoc w stworzeniu projektu finansów osobistych to funkcjonalność nowego startupu w polskiej sieci. Jego autorzy chcą dotrzeć do osób posiadających pieniądze oraz do tych, którzy dopiero szukają swojego sposobu na stabilizację finansową.

www.finplan.plDarmowy serwis finplan.pl ma pozwolić na przeanalizowanie obecnej sytuacji majątkowej oraz zaplanowanie oszczędności tak, aby później nimi świadomie kierować.

 

Proces tworzenia szkicu finansów polega na udzielaniu odpowiedzi na zadawane pytania. Zostały one podzielone na 7 kategorii, a wstępne wyniki i informacje przedstawiane są już na etapie zbierania danych.

 

Opcjonalna rejestracja pozwala weryfikować program i dostosowywać go, jak twierdzą założyciele serwisu, do bieżącej sytuacji - zarówno zawodowej jak i ekonomicznej. W razie zmian, jak np. zmiana pracy możliwa jest aktualizacja projektu.

 

FinPlan.pl ma również pomagać w realizacji zaplanowanego programu finansowego. Mają w tym pomóc artykuły prezentowane na łamach witryny. Autorzy zapewniają, iż każda z publikacji dostosowywana jest do osobistego projektu.

 

Więcej na ten temat >>