BodySound - luksusowy fotel z głośnikami

Firma BodySound Technologies ma coś dla każdego, kto lubi pooglądać filmy w domowym zaciszu. Fotel, który posiada siedem wbudowanych głośników, tak aby stworzyć idealne odwzorowanie dźwięku przestrzennego.

Siedząc na takim fotelu z całą pewnością oglądanie filmu to prawdziwa przyjemność. Skórzane, rozkładane i bardzo wygodne siedziska pozwalają zrelaksować się w pełnym tego słowa znaczeniu. Siedem wbudowanych głośników jest tak rozmieszczonych, aby osoba siedząca na fotelu znajdowała się w centrum pola dźwiękowego. Oczywiście każdy głośnik można ustawić odpowiednio do naszych preferencji.

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają za wiele miejsca w domu, gdyż z takimi fotelami nie trzeba zagracać pokoju systemami dźwięku przestrzennego. Wszystko znajduje się w środku fotela. Oczywiście taki luksusowy gadżet nie może być tani.

Dostępnych jest kilka opcji siedzisk Bodysound: pojedynczy fotel ($5 995), podwójna sofa ($10 690), dwa fotele w rzędzie ($11 390), potrójna kanapa ($15 385), trzy fotele w układzie zaokrąglonym ($16 885) i rząd czterech foteli ($22 180). Jak widać opcji jest wystarczająco dużo dla każdego mieszkania, jednak ceny trochę przerażają. No cóż, za luksus trzeba płacić.

Więcej na ten temat